Samorządowcy walczyli w tenisowych mistrzostwach

   W siedmiu kategoriach wiekowych i kategorii VIP walczyli uczestnicy XIX Mistrzostw Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym. Impreza odbyła się w Gorzowie Śląskim. Przy stołach rywalizowały 74 osoby.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
Kategoria do 40 lat:
1. Przybylik Miłosz - Częstochowa śląskie
2. Marciniak Zbigniew - Łódź łódzkie
3. Gałka Stanisław - Opole opolskie
4. Jakimczuk Tomasz - Żagań lubuskie
5. Kałwak Sławomir - Gorzów Śląski opolskie

Kategoria 41-50 lat:
1. Chojnacki Rafał - Gorzów Wlk. lubuskie
2. Tomczak Robert - Słubice lubuskie
3. Janeczek Leszek - Pajęczno łódzkie
4. Pisarski Jarosław - Pielgrzymka dolnośląskie
5. Pałubski Krzysztof - Strzelce Opolskie opolskie
6. Zimnowoda Robert - Praszka opolskie

Kategoria 51-60 lat:
1. Haszcz Janusz - Częstochowa śląskie
2. Mały Szczepan - Wołczyn opolskie
3. Lewandowski Grzegorz - Rojewo kujawsko-pomorskie
4. Marszałek Jarosław - Częstochowa śląskie
5. Chudobski Jerzy - Częstochowa śląskie
6. Olkowicz Mirosław - Sanniki mazowieckie

Kategoria 61 - 70 lat:
1. Kiedrowicz Jerzy - Suchy Las wielkopolskie
2. Lewandowski Zbigniew - Rojewo kujawsko-pomorskie
3. Olszowy Edmund - Gorzów Śląski opolskie
4. Nossol Józef - Walce opolskie
5. Dobrzykowski Leszek - Niechanowo wielkopolskie
6. Kwiatkowski Janusz - Opole opolskie
7. Czapliński Bronisław - Radłów opolskie
8. Bartosiński Jan - Wołczyn opolskie

Kategoria pow. 70 lat:
1. Kulczycki Ryszard - Gorzów Wlk. lubuskie
2. Podsiadły Henryk - Sanniki mazowieckie
3. Kącki Władysław - Słupia wielkopolskie
4. Kujawski Aleksander - Kiszkowo wielkopolskie

Kobiety OPEN:
1. Pilawska – Błaut Agnieszka - Częstochowa śląskie
2. Marciniak Izabela - Łódź łódzkie
3. Przybylik Olga - Częstochowa śląskie

Kategoria OPEN:
1. Przybylik Miłosz - Częstochowa śląskie
2. Milde Adam - Gorzów Śląski opolskie
2. Haszcz Janusz - Częstochowa śląskie
3. Gałka Stanisław - Opole opolskie
4. Tomczak Robert - Słubice lubuskie
5. Chojnacki Rafał - Gorzów Wlk. lubuskie
6. Pisarski Jarosław - Pielgrzymka dolnośląskie
7. Marciniak Zbigniew - Łódź łódzkie
8. Kiedrowicz Jerzy - Suchy Las wielkopolskie
9. Hanas Andrzej - Gorzów Śląski opolskie
10. Mały Szczepan - Wołczyn opolskie
11. Kałwak Sławomir - Gorzów Śląski opolskie
12. Pilawska-Błaut Agnieszka - Częstochowa śląskie
13. Pisarski Jarosław - Pielgrzymka dolnośląskie
14. Lewandowski Grzegorz - Rojewo kujawsko-pomorskie
15. Pałubski Krzysztof - Strzelce Opolskie opolskie
16. Lewandowski Zbigniew - Rojewo kujawsko-pomorskie
17. Kwiatkowski Janusz - Opole opolskie
18. Jakimczuk Tomasz - Żagań lubuskie
19. Nossol Józef - Walce opolskie
20. Marciniak Izabela - Łódź łódzkie
21. Marszałek Jarosław - Częstochowa śląskie
22. Przybylik Olga - Częstochowa śląskie
23. Chudobski Jerzy - Częstochowa śląskie
24. Janeczek Leszek - Pajęczno łódzkie
25. Bartosiński Jan - Wołczyn opolskie
26. Dobrzykowski Leszek - Niechanowo wielkopolskie

Kategoria VIP:
1. Więckowski Kazimierz - Częstochowa śląskie
2. Pisarski Jarosław - Pielgrzymka dolnośląskie
3. Kulczycki Ryszard - Gorzów Wlk. lubuskie
4. Dziewoński Marian - Częstochowa śląskie
5. Nowakowski Waldemar - Częstochowa śląskie
6. Olszowy Edmund - Gorzów Śląski opolskie
7. Danielewicz Tadeusz - Częstochowa śląskie
8. Warzecha Wincenty - Działoszyn łódzkie
9. Gruszka Zbigniew - Grodziec opolskie
10. Nossol Józef - Walce opolskie
11. Krajewski Bolesław - Szyszków opolskie
12. Chmielarz Bogdan - Wieluń łódźkie
13. Kleszcz Zdzisław - Olesno opolskie
14. Pałasz Henryk - Poczesna śląskie
15. Marszałek Jarosław - Częstochowa śląskie
16. Gilowski Henryk - Gorzów Śląski opolskie
REDAKCJA PORTALU radiozw.com.pl NIE ODPOWIADA
ZA TREŚĆ KOMENTARZY ZAMIESZCZANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW

REKLAMA