Trzy ekipy WKS-u Siatkarza w półfinałach Kinder+Sport. Libero też z awansem

   Dziewięć drużyn walczyło w Wieluniu w eliminacjach wojewódzkiego turnieju Kinder+Sport w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „czwórek”. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy. Awans do półfinałów wywalczyły po dwie najlepsze ekipy w każdej z nich.
   W kolejnej fazie, 20 maja zagrają m.in. trzy drużyny WKS-u Siatkarza Wieluń, a także jeden zespół Libero Pajęczno.

Wyniki:
Grupa A
WKS Siatkarz I Wieluń - Czarni II Szczerców 2:0
WKS Siatkarz I Wieluń - Libero Pajęczno 2:0
Libero Pajęczno - Czarni II Szczerców 2:0

Kolejność:
1. WKS Siatkarz I Wieluń - 4 pkt. (awans)
2. Libero Pajęczno - 3 pkt. (awans)
3. Czarni II Szczerców - 2 pkt.

Grupa B
WKS Siatkarz II Wieluń - UKS Zduńska Wola 2:0
WKS Siatkarz II Wieluń - SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2:0
UKS Zduńska Wola - SP 13 Tomaszów Mazowiecki 2:0

Kolejność:
1 WKS Siatkarz II Wieluń - 4 pkt. (awans)
2. UKS Zduńska Wola - 3 pkt. (awans)
3. SP 13 Tomaszów Mazowiecki - 2 pkt.

Grupa C
WKS Siatkarz III Wieluń - Czarni I Szczerców 2:0
WKS Siatkarz III Wieluń - SP 10 Tomaszów Mazowiecki 0:2
SP 10 Tomaszów Mazowiecki - Czarni I Szczerców 2:0

Kolejność:
1. SP 10 Tomaszów Mazowiecki - 4 pkt. (awans)
2. WKS Siatkarz III Wieluń 3 pkt. (awans)
3. Czarni I Szczerców 2 pkt.

Składy wieluńskich drużyn:
WKS Siatkarz I: Oliwia Smolnik, Ola Kokocińska, Ola Pacyna, Dobrochna Kaczmarska, Julia Pęciak
WKS Siatkarz II: Ola Mielczarek, Małgosia Wojtyra, Natalia Straszak, Natalia Madziara, Julia Pacyna
WKS Siatkarz III: Karolina Gajda, Martyna Bujak, Zuzanna Stępień, Joanna Siwak, Zuzanna Leśniak
Trener: Katarzyna Pałyga

Fot. WKS Siatkarz Wieluń
REDAKCJA PORTALU radiozw.com.pl NIE ODPOWIADA
ZA TREŚĆ KOMENTARZY ZAMIESZCZANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW

REKLAMA








Wyszukaj

Kalendarz

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 Danieli, Bohdana, Julii

Motto dnia

To jest marzeniem każdego małżeństwa, aby u schyłku życia z radością móc powiedzieć sobie: "Udało nam się"
~ Anna i Paweł Szczepańscy

Prognoza pogody

Reklama