Samorządowcy zagrali w Gorzowie Śląskim w Mistrzostwach Polski (galeria zdjęć)

   Reprezentanci kilku województw walczyli w Gorzowie Śląskim w XVII Mistrzostwach Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym.
   Wśród uczestników znaleźli się m.in. wiceprezydenci Częstochowy i Gorzowa Wielkopolskiego oraz wicemarszałek województwa opolskiego. Wszyscy zawodnicy dostali okolicznościowe medale i dyplomy, za miejsca I-IV wręczano nagrody, a za pozycje I-VIII – puchary i statuetki.
   Najstarszym zawodnikiem mistrzostw był 73-letni Henryk Podsiadły z miejscowości Sanniki.

Kategoria do 40 lat:
1. Przybylik Miłosz - Częstochowa , śląskie
2. Jaźwiec Łukasz - Bolesławiec, dolnośląskie
3. Jemielianowicz Sebastian - Goleniów, zachodniopomorskie
4. Minda Michał - Częstochowa, śląskie
5. Żubrowski Marek - Sieradz, łódzkie
6. Chojnacki Rafał - Gorzów Wlk., lubuskie
7. Marciniak Zbigniew - Łódź, łódzkie
8. Kałwak Sławomir - Gorzów Śl. , opolskie
9. Kwaśniewicz Robert - Gorzów Wlk., lubuskie
10. Chodorokowski Jacek - Sanniki, mazowieckie

Kategoria 41-50 lat:
1. Janeczek Leszek - Pajęczno, łódzkie
2. Pisarski Jarosław - Pielgrzymka, dolnośląskie
3. Marszałek Jarosław - Częstochowa, śląskie
4. Zimnowoda Robert - Praszka, opolskie
5. Dorynek Grzegorz - Olesno, opolskie

Kategoria 51-60 lat:
1. Haszcz Janusz - Częstochowa, śląskie
2. Biedziuk Antoni - Szczecinek, zachodniopomorskie
3. Mały Szczepan - Wołczyn, opolskie
4. Korkosz Józef - Goleniów, zachodniopomorskie
5. Będą Grzegorz - Łódź, łódzkie
6. Dobrzykowski Leszek - Niechanowo, wielkopolskie
7. Szłapa Stefan - Strzelce Opolskie, opolskie
8. Baczyński Leszek - Wapno, wielkopolskie
9. Czapliński Bronisław - Radłów, opolskie
10. Bartosiński Jan - Wołczyn, opolskie
11. Chudobski Jerzy - Częstochowa, śląskie

Kategoria pow. 60 lat:
1. Podsiadły Henryk - Sanniki, wielkopolskie
2. Olszowy Edmund - Gorzów Śl., opolskie
3. Nowak Kryspin - Gorzów Śl., opolskie
4. Nossol Józef - Walce, opolskie
5. Tworkowski Zdzisław - Bielsk Podlaski, podlaskie

Kobiety OPEN:
1. Marciniak Izabela - Łódź, łódzkie
2. Pilawska-Błaut Agnieszka - Częstochowa, śląskie
3. Jarosz Julia Paulina - Lubiszyn, lubuskie

Kategoria OPEN:
1. Przybylik Miłosz - Częstochowa, śląskie
2. Jemielianowicz Sebastian - Goleniów, zachodniopomorskie
3. Minda Michał - Częstochowa, śląskie
4. Haszcz Janusz - Częstochowa, śląskie
5. Milde Adam - Gorzów Śl., opolskie
6. Żubrowski Marek - Sieradz, łódzkie
7. Janeczek Leszek - Pajęczno, łódzkie
8. Będą Grzegorz - Łódź, łódzkie
9. Hanas Andrzej - Gorzów Śl., opolskie
10. Przygoda Jerzy - Kobyla Góra, wielkopolskie
11. Szłapa Stefan - Strzelce Opolskie, opolskie
12. Jaźwiec Łukasz - Bolesławiec, dolnośląskie
13. Marciniak Zbigniew - Łódź, łódzkie
14. Mały Szczepan - Wołczyn, opolskie
15. Kałwak Sławomir - Gorzów Śl., opolskie
16. Korkosz Józef - Goleniów, zachodniopomorskie
17. Wilk Marek - Gorzów Śl., opolskie
18. Chojnacki Rafał - Gorzów Wlk., lubuskie
19. Marciniak Izabela - Łódź, łódzkie
20. Bartosiński Jan - Wołczyn, opolskie
21. Pilawska-Błaut Agnieszka - Częstochowa, śląskie
22. Jarosz Julia Paulina - Lubiszyn, lubuskie
23. Podsiadły Henryk - Sanniki, mazowieckie
24. Pisarski Jarosław - Pielgrzymka, dolnośląskie
25. Baczyński Leszek - Wapno, wielkopolskie
26. Dobrzykowski Leszek - Niechanowo, wielkopolskie
27. Kwaśniewicz Robert - Gorzów Wlk., lubuskie

Kategoria VIP:
1. Więckowski Kazimierz - Częstochowa
2. Wagner Grzegorz - Częstochowa
3. Skwara Krzysztof - Częstochowa
4. Gruszka Zbigniew - Gdańsk
5. Cieślak Jerzy - Częstochowa
6. Olszowy Edmund - Gorzów Śl.
7. Helmfridsson Tomas - Szwecja
8. Kleszcz Zdzisław - Olesno
9. Nossol Józef - Walce
10. Nowak Kryspin - Gorzów Śl.
11. Krajewski Bolesław - Szyszków
12. Gilowski Henryk - Gorzów Śl.
13. Hamela Roman - Szyszków
14. Marcinkiewicz Łukasz - Gorzów Wlk.
15. Marszałek Jarosław - Częstochowa

REDAKCJA PORTALU radiozw.com.pl NIE ODPOWIADA
ZA TREŚĆ KOMENTARZY ZAMIESZCZANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW

REKLAMA